Lekarze specjaliści Kategoria: Lekarze specjaliści

Lekarze specjaliści - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Ginekologia - blog Pauliny Kamińskiej »

  Ginekologia - blog Pauliny Kamińskiej

  Jestem Paulina i prowadzę blog o szeroko pojętym temacie ginekologii i endokrynologii. Znajdziesz tu ciekawe informacje na temat ginekologi dziecięcej, profilaktyki w walce z rakiem szyjki macicy czy porady dotyczące zastosowania rehabilitacji po ciąży. Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia »

  Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia

  Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna oraz psychoedukacja. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia.
  Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par i rodzin.

  Data dodania: 06 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Lekarze specjaliści

Lekarze specjaliści - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: