Najnowsze strony w katalogu Top 20 najnowszych stron w katalogu:

 • Leczenie ruchem - kinezyterapia torun »

  Leczenie ruchem - kinezyterapia torun

  W Top-med Toruń pomagamy naszym pacjentom zadbać o zdrowie. Wybieramy odpowiednią ofertę zabiegów, które eliminują większość dolegliwości. Jednym z nich jest kinezyterapia torun inaczej mówiąc leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Oferujemy ćwiczenia na przyrządach, ćwiczenia indywidualne, ćwiczenia w odciążeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia - blog Pauliny Kamińskiej »

  Ginekologia - blog Pauliny Kamińskiej

  Jestem Paulina i prowadzę blog o szeroko pojętym temacie ginekologii i endokrynologii. Znajdziesz tu ciekawe informacje na temat ginekologi dziecięcej, profilaktyki w walce z rakiem szyjki macicy czy porady dotyczące zastosowania rehabilitacji po ciąży. Zapraszam do czytania i komentowania moich wpisów.

  Data dodania: 22 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia »

  Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia

  Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna oraz psychoedukacja. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia.
  Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par i rodzin.

  Data dodania: 06 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyki naturalne - Calluna Medica sklep internetowy »

  Kosmetyki naturalne - Calluna Medica sklep internetowy

  Kosmetyki naturalne polskiej marki Calluna Medica - kremy i maseczki - wykonane są wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości. Postaw na naturalną pielęgnację!

  Wierzymy, że świadoma naturalna pielęgnacja to najlepszy, bezpieczny i skuteczny sposób na przywrócenie twojej skórze zdrowia i jej naturalnego piękna. Podaruj sobie odrobinę luksusu!

  Data dodania: 10 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwuj wizytę - Centrum Medyczne CMP »

  Rezerwuj wizytę - Centrum Medyczne CMP

  Zapewne większość z nas miała do czynienia w życiu z specjalistą laryngologii. Podczas wykonywania badań używane są do tego specjalne sprzęty, które to ułatwiają diagnostykę danej choroby. Laryngolog zajmuje się dziedziną medycyny która zwana jest otorynolaryngologia. Zajmuje się głównie rozpoznaniem i leczeniem schorzeń które związane są z gardłem, krtanią, uszami, nosem, a ponadto innych narządów szyi i głowy. Bardzo często laryngolodzy zajmują się też m. in. chirurgią krtani a więc górnymi drogami oddechowymi i szczęką. Na badanie do laryngologa zgłosić się może każda osoba dorosła, jak i dzieci w różnym wieku. Odpowiednio przeprowadzona wizyta u laryngologa jest ważna i przebiega w 2 częściach. Na początku pacjent ma zadawane bardzo ważne pytania, gdzie odpowiedź posiada duży wpływ na diagnostykę danej choroby. Następnie wykonuje się specjalistyczne badanie, dzięki odpowiednim narzędziom które ułatwiają dojście i obejrzenie określonych narządów. Ażeby takie badanie wykonane było na Kasę Chorych, wówczas trzeba posiadać skierowanie od lekarza rodzinnego. Natomiast należy pamiętać o strasznie długich kolejkach, w których musimy czekać. Natomiast innym rozwiązaniem i dużo szybszym jest prywatna wizyta dostępna bez wątpienia w każdym miasteczku. Musimy też wiedzieć, że do badania musimy się należycie przygotować. Bardzo często niezbędne jest zabranie na wizytę aktualnych badań obrazowych, laboratoryjnych, a także jeśli posiadamy to może zabrać ewentualne karty informacyjne o przeprowadzonym leczeniu, na przykład w szpitalu, albo u innego doktora. W sytuacji wszelkich wątpliwości lub pytań powinniśmy się udać do lekarza na badania kontrolne.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie - choroby, objawy, diagnoza, leczenie, porady lekarskie »

  Zdrowie - choroby, objawy, diagnoza, leczenie, porady lekarskie

  Portal medyczny oferujący porady lekarzy oraz ludzi, którzy mają doświadczenie w kwestii leczenia różnych schorzeń i chorób. Strona zawiera porady lekarskie, umożliwia diagnostykę przez Internet, poszerza możliwości wyleczenia danej dolegliwości. To nowe, świeże spojrzenie na medycynę, portal jest bezpłatny, aby umożliwić dostęp do niego jak największej ilości osób, które potrzebują pomocy i rady.

  Data dodania: 30 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikowane kosmetyki naturalne, mydła naturalne »

  Certyfikowane kosmetyki naturalne, mydła naturalne

  Rosnąca świadomość konsumencka powoduje, że wolimy sięgać po receptury naturalne, które nie zaszkodzą naszej urodzie. Głównym powodem, dla którego kobiety decydują się na zakup i używanie kosmetyków naturalnych, są ich naturalne składy. W składach kosmetyków organicznych często znajdziemy wyciągi z orientalnych roślin, których dostępność otworzyła nowe drzwi europejskim producentom. Jak przekonują właściciele bio-sklepu Cedrynek największą popularnością cieszą się czyste oleje odżywcze takie jak olej z czarnuszki, czy olej arganowy, ale także mydła z glinkami z Aleppo. Dzięki całkowicie naturalnemu składowi większość z kosmetyków organicznych jest hipoalergiczna i bezpieczna do stosowania nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Kosmetyki oparte na naturalnym składnikach są uniwersalne. Oznacza to, że większość z nich jest bezpieczna dla stosowania dla wszystkich typów skóry.

  Data dodania: 29 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Blog kosmetyczny - Cocosanka »

  Blog kosmetyczny - Cocosanka

  Blog kosmetyczny, jest to miejsce, które z całą pewnością przyciąga do siebie wiele kobiet. Panie w rozmaitym wieku lubią śledzić recenzje kosmetyków, które możemy dostać w bardzo wielu drogeriach, sklepach kosmetycznych. W teraźniejszych czasach prowadzenie bloga o kosmetykach to bardzo popularna sprawa. Bardzo dużo blogerek zaistniało w show - biznesie poprzez to, że na bieżąco testują najróżniejsze kosmetyki, testują ich trwałość. Jeżeli popytać młode kobiety, czy znają jakieś znane blogerki, które piszą właśnie na takie tematy, to z całą pewnością wymieniłyby Wam wiele znanych nazwisk, które ukazują się na czerwonych dywanach, na salonach. Należy przyznać, że śledząc takie blogi możemy dowiedzieć się naprawdę wielu interesujących rzeczy. Przykładem są rabaty kosmetyczne, które ukazują się w nadchodzącym czasie w najpopularniejszych drogeriach. Człowiek nie ma zbyt wiele czasu, żeby dzień w dzień iść i rozglądać się, jakie będą promocje w danym sklepie. Wystarczy jednak, że zerkniecie na kosmetycznego bloga w sieci (a na surfowanie po sieci każdy z całą pewnością ma czas) i na bieżąco będzie ze wszelkimi nowinkami kosmetycznymi a ponadto promocjami, które obowiązują w danym czasie.

  Data dodania: 09 03 2018 · szczegóły wpisu »