Leczenie ruchem - kinezyterapia torun

Leczenie ruchem - kinezyterapia torun W Top-med Toruń pomagamy naszym pacjentom zadbać o zdrowie. Wybieramy odpowiednią ofertę zabiegów, które eliminują większość dolegliwości. Jednym z nich jest kinezyterapia torun inaczej mówiąc leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Oferujemy ćwiczenia na przyrządach, ćwiczenia indywidualne, ćwiczenia w odciążeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegóły strony topmedtorun.pl:

Podlinkuj stronę topmedtorun.pl:

Leczenie ruchem - kinezyterapia torun

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia »

    Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia

    Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna oraz psychoedukacja. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia.
    Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par i rodzin.

    Data dodania: 06 11 2018 · szczegóły wpisu »