Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia

Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna oraz psychoedukacja. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży, terapię par i mediacje rodzinne. W swojej ofercie posiadamy również warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia.
Pracownia Psychologiczna Nurty jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację działającym w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz terapię par i rodzin.

Szczegóły strony pracownia-nurty.pl:

Podlinkuj stronę pracownia-nurty.pl:

Pracownia Psychologiczna Nurty - psychoterapia, warsztaty, szkolenia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Leczenie ruchem - kinezyterapia torun »

    Leczenie ruchem - kinezyterapia torun

    W Top-med Toruń pomagamy naszym pacjentom zadbać o zdrowie. Wybieramy odpowiednią ofertę zabiegów, które eliminują większość dolegliwości. Jednym z nich jest kinezyterapia torun inaczej mówiąc leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Oferujemy ćwiczenia na przyrządach, ćwiczenia indywidualne, ćwiczenia w odciążeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    Data dodania: 05 02 2019 · szczegóły wpisu »